Menu
Display # 
Title
Futbollisti i Chelsea-t në Angli ndërtoi një xhami
Gjeneva gati të pres Kosovën me Senegalin, priten 30.000 mijë spektatorë
Botërori ka nisur, tifozja që po çmendë
Trajneri francez i futbollit e pranoi Islamin
Epoka e Majlindës
Filloi sot planifikimi për rinovimin e pjesshëm të Stadiumit të Prishtinës‏
Kosova përballet me Turqinë në Mitrovicë (21 maj) me Senegalin në Gjenevë (25 maj)
Hënes, evazioni fiskal është gati 2 miliardë
Shaqiri vs Januzaj, çerekefinalja shqiptare evropiane
'Shqiponja' shqiptare që po 'tmerron' Amerikën
Një javë para ndeshjes, shumëçka në mjegull
Serbi - Shqipëri me 14 tetor
Majlinda Kelmendi e artë në Paris
Brazil 2014, short “ferri” për të mëdhenjtë
Referi i parë shqiptar që debuton në superligën zvicerane
Luan Krasniqit Vs. Uwe Hueck (Video)
Luan Krasniqi, nesër në ring për fëmijët e Kosovës
Vokrri: Takimi pozitiv, rezultatet konkrete në fund të nëntorit
Flamuri me Emblemën e UÇK-së, NUK prish rendin publik
Tensionohet edhe më shumë loja Shqipëri-Zvicër
Politikanët premtojnë, sportistët shpresojnë
Tifozat Kuq e Zi mbështesin Kombëtaren
RrGGK uron fitoren e dy xhudisteve me mirënjohje
Tre vëllezërit Ajeti, afër realizimit të ëndrrës së tyre të madhe
Robin Krasniqi fiton bindshëm ndaj Adamekut
Kosovare Asllani shënon për Suedinë
Yjet e futbollit që agjërojnë Ramazanin
Xhemaili dëshiron nuse shqiptare
Vettel fiton Çmimin e Madh të Gjermanisë
Wimbledon: Bartoli e fitoi finalen e femrave
Në mesnatë, finalja Brazil - Spanjë
Williams mposht Sharapovën, fiton French Open
Zyrtare: Mario Götze kalon tek Bayern München
Boksieri nga Presheva Sevdail Sherifi përkrahet edhe nga Joseph DioGuardi
Lind Messi nga Struga
Emanuel N.Kqiraj vazhdon të shkruajë historinë në Klubin Futbollistik KSV Hessen Kassel të Gjemanisë
Blatter: Kosova nuk mund të luajë pa ‘izën’ e Serbisë
Legjenda e futbollit turk, Şükür: "Nuk jam turk por shqiptar"
Malaj dhe Vokrri i dorëzojnë Blatter-it letrën e Thaçit
“Më mirë të jesh me ngjyrë se serb”
Barrierat politike pengojnë ndërkombëtarizimin e sportit
Sportistët e vitit 2012 në Dardanë‏
Santiago Bernabeu, 65 vjet show dhe histori
Luan Krasniqi grushton vëllanë dhe nipin
K.F ”Dardana” e rekordeve
Fitorja e Seferit për 100 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë
Sevdail Sherifi me nokaut e fitoi meçin kundër hungarezit Tamas Bajzath
FIFA shtyen vendimin për Kosovën për në dhjetor
FIFA shqyrton letrën e Xhakës, Canës dhe Shaqirit. Të premten vendoset për Kosovën
Sevdail Sherifi më 29 shtator kundër hungarezit Tamas Bajzath

Autor të ndryshëm